Skip to content

Green color

Polish (Poland)English (United Kingdom)

Kontakt

biuro@wisdomconsulting.eu
tel: +48 12 3410070
tel: +48 12 3410069
tel: +48 12 3946580
mobile:+48 602 315641
mobile:+48 509 259329
Demand Solutions
DS software line
O nas PDF

Wisdom Consulting jest wyspecjalizowaną firmą świadcząca usługi wspomagające działanie przedsiębiorstw. Wspieramy zarówno przygotowanie i opracowanie działań strategicznych jak i przekazanie wymaganej wiedzy i metodologii na niższych strukturach podnosząc umiejętności i kwalifikacje kadry naszego klienta.

Naszym głównym celem jest dostarczanie rozwiązań ukierunkowanych na poprawę działań i procesów poprzez:

  • rozwój rynku, przedstawicielstwo i finalizacja kontraktów,
  • audyty wewnętrzne i analizę otaczającego środowiska,
  • benchmarking uwzględniający głównych graczy na rynku,
  • udostępnienie i wdrożenie najlepszych metod i praktyk,
  • pomiar i monitorowanie wskaźników


W naszym modelu biznesowym zdefiniowaliśmy pięć kluczowych obszarów w których jako specjaliści świadczymy kompleksowe usługi, mające na celu zbudowanie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa.

Obszary działania Wisdom Consulting

 W każdym z nich oferujemy narzędzia i metodologie działania, przygotowane według światowych standardów z wykorzystaniem zdobytego doświadczenia. Rozwiązania przez nas proponowane zawsze są nacechowane pragmatyzmem. Realistycznie oceniamy otoczenie wewnętrzne i zewnętrzne firmy a następnie proponujemy rozwiązania na miarę możliwości naszego klienta.

Usługi świadczymy dla wielu firm z Unii Europejskiej, Ukrainy, Chin, Japonii oraz Korei Południowej. Cechuje nas wysoka jakość usług, szybkość działania, elastyczność, niezawodność oraz zachowanie danych w tajemnicy. Wyróżniamy się nieszablonowym podejściem do klienta, oferując usługi nastawione na maksymalną efektywność.

Pobierz kartę katalogową